Tasit.com Hyundai

Hyundai Haber, Video, Galeri, İlanlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.4 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Hyundai kullanıcıları ve hayranları için özel olarak geliştirilmiş Tasit.com Hyundai Haber, Video, Galeri, İlanlar uygulamasını tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek en güncel Hyundai haberlerine ve Hyundai hakkında merak ettiğiniz her şeye

Hyundai kullanıcıları ve hayranları için özel olarak geliştirilmiş Tasit.com Hyundai Haber, Video, Galeri, İlanlar uygulamasını tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek en güncel Hyundai haberlerine ve Hyundai hakkında merak ettiğiniz her şeye anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen uygulama sayesinde, bir kaç basit dokunuşla en güncel Hyundai haberlerine, videolarına, test sürüş videolarına, fotoğraf galerisine, dünya otomobil fuarından Hyundai videolarına, etkinlik videolarına, sahibinden veya galeriden satılık Hyundai ilanlarına ve fiyatlarına erişebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca en çok ilginizi çeken haber, ilan ve video gibi içerikleri "Favori" özelliğinden faydalanarak favorilerinize ekleyebilir ve sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Hyundai dışında takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını uygulamada yer alan "Otomobil Markaları" bölümünden ekleyebilir ve eklediğiniz markaya ait en güncel haber, video, fotoğraf, ilan ve fiyatları yakından takip edebilirsiniz.

Otomobil almak isteyenler için mükemmel bir uygulama olan Tasit.com Hyundai Haber, Video, Galeri, İlanlar uygulaması ile Hyundai başta olmak üzere eklediğiniz diğer markaları yakından takip edin ve pişman olacağınız kararlar vermeyin.

Tasit.com Hyundai indir